Yalova Batık Tırnak (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Batık Tırnak Bakımı

Batık Tırnak problemi hemen her gruptan insanın yaşadığı bir sağlık sorunudur. Ayakkabı giymeyi eziyet haline getirmesi, yürürken acıya sebep olması gibi birçok etkisi ile konfor konusunda aşırı tahrip yaratmaktadır. Bu problemden kurtulmak için gereken uygulama ise Elif Güzellik Merkezi tarafından da sağlana Batık Tırnak Bakımı uygulamasıdır.

Tırnakların ilk hareketi matriks adı verilen tırnak kökündeki bölgede gerçekleşir. Bu bögeden gelişim gösteren tırnak kimi zaman kenarlara şekil alarak kimi zamanda tamamen tırnak yatağına batarak enfeksiyona sebep olurlar. Oluşan ödem ve hissedilen acı ile birlikte yürümek, ayakkabı giyme hatta ayağınızı harekete ettirmek eziyet haline gelir.

Tırnak batmasına sebepler genelde darbe sebepli olabilmektedir. Ayağı bir yere çarpmanın ya da aya darbe almanın sonucu tırnaklar yıpranır ve travma oluşur. Bu da tırnak batmasına davetiye çıkarır. Giyilen ayakkabı da bu noktada etkin rol oynar. Dar, konfordan uzak ayakkabılar bir süre sonra tırnakları sıkıştırarak batmasına yol açar. Bir diğer sebep ise ayak mantarı gibi sağlık sorunlarıdır. Dikkatli tedavi edilmemeleri durumunda tırnak batması oluşabilmektedir.

Tüm bu sebepler sonucu oluşabilen tırnak batmasından Batık Tırnak Bakımı’yla kurtulabilir, önüne geçebilirsiniz. Uzman ekip tarafından uygulanan bu yöntem ile birlikte konforunuzu sağlayabilirsiniz. Uygulama iki farklı tarzda yapılmaktadır. B/S Bant ve 3TO Tel tipi yöntemlerin dışında merkeze göre farklı yöntemler de uygulanabilmektedir.