Yalova Bodyshape (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Bodyshape

Elif Güzellik Merkezi tarafından sunulmakta olan Bodyshape uygulamasında amaç selülit problemleri çözmek ve bölgesel olarak zayıflama sağlamaktır. Tüm dünya tarafından kullanılmakta olan bu uygulama içerisinde 3 farklı enerjiyi kullanmakta. Radyo frekans, vakum ve kızılötesi enerjiler ile beraber birçok estetik probleme çözüm getiren Bodyshape uygulaması alanındaki en etkili uygulamalardan biri.

Bölgesel zayıflama, selülit karşıtı uygulamalarda kullanılmakta olan en yaygın sistem vakum sistemidir. Negatif basıç tekniği ile çalışmakta olan bu sistem ile beraber sistemi temel alan cihazlar Elif Güzellik Merkezi gibi işinin ehli merkezler tarafından da tercih edilmektedir. Bodyshape olarak adlandırılan uygulamanın ana odağı vakum sistemi olsa da yıllar geçtikçe ifrared ve radyofrekans sistemler de vakum sistemin yanına katılmıştır. Vakuma göre farklı bir işleyişi olan bu sistemler ile etkinliğin daha kısa sürede ve daha etkili şekilde gerçekleşmesi hedeflenmiştir. Bodyshape uygulamaları her bir sistemden de faydaları sebebi ile yararlanmaktadır. Bu koordinasyonun en dikkate değer etkisi ise bölgesel zayıflama ve selülit karşısında ortaya koyduğu sonuçlardır.

Bodyshape uygulamasının alan jargonundaki bir diğer tanımlaması cerrahi olmayan liposection olmak ile beraber bu tanımlamayı da uygulamadaki sonuçları ile hak etmektedir. İçerisinde bulunan sistemler yardımı ile beraber lenf kanalları üzerinden yağ atılımına neden olan bodyshape uygulaması bu sayede sıkı ve şekle girmiş bir cilt ortaya koyar. Uygulama yapımı standart olmamak ile birlikte her bölge ve cilt için farklı konfigürasyonlar sağlanabilmektedir.