Yalova Fotorejuvenasyon (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Fotorejuvenasyon

Lazer ile Fotorejuvenasyon ya da bilinen yaygın adı ile lazer ile cilt gençleştirme uygulaması Elif Güzellik Merkezi’nin en çok tercih edilen uygulamalarından biridir. Cildin zamana ve dış etkenlere karşı uğradığı deformasyonlar zaman geçtikçe daha belirgin hale gelir ve rahatsızlık uyandırır. Bu etkiler genellikle yüze uygulanan yanlış tedavi veya bakımlar, güneş kaynaklı UV ışınlara dikkatsiz şekilde maruz kalma sebebi olarak ifade edilmektedir. Bu etkiler ışığında yaşlanma belirtisi göstermekte olan cilt kırışıklıklar, lekeler ile bunu görsel olarak da ortaya koymaktadır. Zamana ve dış etkilere karşı yıpranan hücreler de yenileme ve iyileşme olarak geride kalarak bu sürece katkıda bulunmaktadır.

Lazer ile Fotorejuvenasyon uygulaması ile beraber cildin bu bitkin ve kötü halini ortadan kaldırmak, ona yeni bir kimlik kazandırmak mümkündür. Tıp alanında sıkça kullanılmakta olan lazer teknolojisi ile beraber cilt gençleştirmesi de yapılabilmektedir. Cilt problemlerinin birçoğu için çözüm üreten lazer teknolojisi ile beraber yaşlanmayı durdurabilir, cildinizi hiç olmadığı kadar sıkılaştırabilirsiniz.

Lazer ile Fotorejuvenasyon uygulamasında lazer cildin en üst tabakasına işlem yapar. Genellikle yüz, boyun göğüs ve eller için kullanılmakta olan bu yöntem ile beraber cilt altında bulunan kolajen desteklenir. Kolajen dokuyu daha gergin hale getirebilen lazer ile beraber cilt kırışıklıklardan kurtulur. İşlem sonucunda cilt tazelik ve sıkılık özelliğini edinmiş hale gelir.