Yalova Kirpik Lifting (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik

Kirpik Lifting

Elif Güzellik Merkezi tarafından uygulanmakta olan Kirpik Lifting işlemi en çok talep gören kalıcı makyaj uygulamaları arasında yer almaktadır. Lifting veya Türkçe karşılığı ile kaldırma işlemi mantığı ile yapılmakta olan işlem 2 ila 3 ay süresince kalıcıdır. Kirpik Lifting işlemi içerisinde kirpikler istenilen tipte kıvırma ve kaldırma işlemine tabi tutulur. İşlemi en çok tercih eden topluluk ise düz kirpiklere sahip olan kadınlardır.

Kirpik Lifting işlemi sırasında bazı kimyasal solüsyonlar etkin rol oynamaktadır. İşlemin ilk aşamasında kirpik çizgisine silikon bir ped yapıştırılmaktadır. Pedin yapıştırılmasın ardından taranarak kirpiklere şekil verilir. Verilen şeklin korunması için de birkaç adım sürecek solüsyon uygulaması yapılır. Solüsyonların uygulaması esnasında mikro çubuklardan yardım alınır. Sürülen solüsyon 15 ila 20 dakika boyunca beklenir. Solüsyon sürerken dikkat edilmesi gereken nokta her bir kirpiğin eşit oranda solüsyona tabi tutulmasıdır. Bir sonraki adımda yine başka bir solüsyon aynı adımlar ile uygulanır ve bekletilir. Tüm işlemi sonlandıran adımda keratin yüklemesi ile beraber son solüsyon sürülür. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arası bir zaman almaktadır.

Uygulamanın sonlandırılmasının ardında yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Fakat kirpiklerinize makyaj yapmak için 12 saat gibi bir süre beklemek oldukça önemli olacaktır. Aksi takdirde uygulama sonrası oluşan kirpik formu deformasyona uğrayabilir. Eğer dolgun ve şekilli kirpiklere sahip olmak istiyorsanız ihtiyacınızı olan uygulama kesinlikle Kirpik Lifting.