Yalova Rollshape (%100 Sonuç Garantisi) - Elif Güzellik Merkezi

Rollshape

Rollshape teknik olarak selülitlerin de içinde barındığın vücut üzerindeki estetiği bozan etmenlere şekil verilmesin kullanılan bir yöntemdir. Yöntemin bir diğer faydası ise ağrıların azaltılmasıdır. Bu iki fayda kombine şekilde edinilir iken birçok ara yöntemin kullanım gereksinimini de aradan kaldırıyor. Rollshape teknolojisi ile beraber ödem dağıtıcı, iyon düzenleyici ve selülit önleme gibi birçok tedavi aynı anda deneyimlenebilmekte.

Kolajen sayısının vücutta dış etkenlere bağı olarak artırılması ile beraber anti-aging işlemleri daha etkili bir konuma ulaşmaktadır. Kolajen insan yaşına bağlı olarak zaman geçtikçe azalmakta ve vücudun genç ve diri görünümünün kaybolmasını engelleyememektedir. Dermatolojik çalışmaların birçoğunda koalajenin yeniden diriltebilme yetisini sağlayabilecek şekilde tekrar vücuda kazandırılmasına yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Rollshape yöntemi ve teknolojisi de hareketler sayesinde doğal kolajen üretimini tetikler. Rollshape yönteminin düzenli halde kullanılması ile beraber de yaşlılık önleyici, sıkılaştırmaya yönelik etkisi hissedilir.

Rollshape teknolojisinin bir diğer özelliği de özel infrarede sahip olmasıdır. Alışılagelmiş tedavi yöntemlerinin aksine farklı bir katmansal onarıma yardımcı olan bu teknoloji ile beraber cilt tabakalarının en üstünden en dibine kadar biriken tüm zararlı maddelerden kurtulmak mümkün. Bunun ile beraber kronik ağrılarına, eklem rahatsızlıklarına da oldukça faydalıdır. Faydası uzun zamanda ortaya çıktığı gibi anlık olarak rahatlık ve onarım hissi olarak da tezahür etmekte. İşlemde ısıya tabi olan eklem ve kas kütleleri gerilimden kurtularak rahatlar.

Vücudumuzda bulunabilen ödemlerin gün geçtikçe tehlike arz ettiği ve farklı sağlık sorunlarına sebep olabilme potansiyelleri ortadadır. İnfrared ile beraber bu ödemler tedavi edilir ve ağrıya sebebiyet veren ödemli bölgeler daha fazla yük olmaz. Rollshape etmenlerinin ön planda olduğu bu tedabi aşamasında iltihaplı bölgeler de tedavi edilebilmektedir.

Kilo vermek, yağ yakmak ve belirli bir şekle girebilmek günümüzde en çok arzulanan sonuçlar olmak ile beraber bu sonuçlara rollshape ile beraber ulaşmak oldukça basittir. İyonizasyon teknolojisini kullanılan bu isteklerin çözümünde kilo verilirken, yorgunluk ve genel halsizlik gibi problemlerin de önüne geçilebiliyor. Yani sadece bir iyonizasyon tedavisi ile sıkı bir vücut artı temiz bir zihin elde edilir.